Součástí naší kampaně je tentokrát i dřevěný stánek na náměstí Svobody. Nechceme ale, aby po volbách skončil někde na skládce nebo v kamnech. Podporujeme princip „zero-waste“, tedy opětovné využívání zdrojů bez vzniku odpadu, a chtěli jsme proto pro dřevěná prkna ze stánku najít využití, ze kterého budou těžit všichni Brňané a Brňanky. Rozhodli jsme se tedy, že z nich postavíme lavičky a vás necháme rozhodnout, kam je umístíme.

Když si za příspěvek v minimální výši 200 Kč adoptujete jedno prkno z našeho stánku, můžete nominovat místo, kde byste lavičku viděli nejraději. Všechna nominovaná místa následně zveřejníme na našem Facebooku, kde budou moci všichni Brňané a Brňanky o nominovaných místech hlasovat – na čtyři z nich, která dostanou nejvíce hlasů, pak lavičky umístíme.

Kliknutím na tlačítko níže se dostanete k našemu jednoduchému darovacímu formuláři. Vyplňte jej a do kolonky „Vzkaz k daru“ napište „Adopce“ a nominované místo – např. „Adopce – ostrůvek ve smyčce Náměstí Míru“ nebo „Adopce – ulice Zlatníky, nábřeží Cacovického náhonu“.

 

 

Mapa návrhů