19. 6. 2020

Právě proběhlo vyhlášení 22. ročníku soutěže Zlatý erb v Jihomoravském kraji. Každý rok v ní soutěží města a obce s nejlepšími webovými službami.

Letos se této soutěže poprvé zúčastnila i městská část Brno-Komín a hned získala druhé místo v kategorii webové stránky obce. „Jsem velmi ráda, že jsme se hned na poprvé umístili na krásném 2. místě.  Úspěch je to o to větší, že podle pořadatelů byla účast v letošním roce rekordní. Velmi děkuji všem, kteří se na tvorbě webových stránek a celkově na informování komínských občanů podílejí,“ říká k tomu zelená starostka Milada Blatná.

Městská část Komín má několik komunikačních kanálů, kterými své občany informuje o tom, co se právě děje či chystá. Kromě Komínského zpravodaje byly v roce 2019 obnoveny a zpřehledněny webové stránky. Jejich součástí je nově podweb věnovaný realizovaným projektům a zeleni.

Začátkem letošního roku městská část zveřejňuje rovněž on-line přenosy ze zasedání zastupitelstva prostřednictvím youtube kanálu městské části.

V květnu letošního roku pak Rada městské části rozhodla o pořízení nového informačního kanálu „Mobilní rozhlas“.

Naším cílem je co nejširší možná informovanost komínských občanů s maximální transparentností. Věřím, že jdeme správným směrem. Koneckonců 2. místo v krajské soutěži Zlatý erb je toho důkazem, říká starostka Milada.